امیر هوشنگ ابراهیمی

بنام حضرت دوست
دیدیم و شنیدیم که در اکتبر ۲۰۱۶ (مهرماه ۱۳۹۵ )دو کنسرت با شکوه در وین اتریش و رم ایتالیا برگزار گردید.
مجید درخشانی مرد بلند آوازه آهنگسازی و تار نوازی ایران گروه سراوان را به ترنم وا داشت و در کنار مجید درخشانی  همکلاسی و همشهری من با اعتماد به نفس زائد الوصفی آواز سر داده بود..
" #امیر_هوشنگ_ابراهیمی " راجی زبان تحصیلکرده و خوش ذوق دلیجانی در اروپا شهرمان را نمایندگی کرد و خوش درخشید.

به سال ۱۳۵۰ اصغر ابراهیمی کارمند صدیق مخابرات دلیجان صاحب فرزندی شد که بیش از بیست و پنج سال است در زمینه اجرا و اموزش موسیقی صاحب تجربه می باشد ، و در زیر سقف "#آسمان" ش شاگردان و اساتید بسیاری می خوانند و می نوازند و می آموزند.
کارشناس ارشد مدیریت مالی در آواز و نوازندگی تار و سه تار محضر بزرگانی چون استاد علی اصغر شاهزیدی، استاد منصور اعظمی کیا و هدایت الله سیاره را تجربه کرده  و در ۲۲ سالگی علاوه بر داشتن مسولیت سرپرستی گروه موسیقی سنتی اداره مرکزی ارشاد بندر عباس در رادیوی استان هرمزگان اولین اجرای خود را به ثبت رسانده است..
آلبوم موسیقی "#هیدلوایی" شاهکار آهنگساز جوان و ارزنده راجی زبان #عماد_دلاوری برگی زرین و نقطه شروعی برای موسیقی فولکور راجی دلیجانی بود که  با تحقیق بسیار و ابداع تکنیک های جدید ، بزرگان موسیقی را بوجود اورد و محقق ارزشمند موسیقی فولکور ایران خانم بینا را به شهر دلیجان کشاند که باز هم نوای گرم امیر هوشنگ زمزمه کننده  خاطرات  گذشته در این آلبوم فاخر بود..
نن آقام یادش بخیر
با اون بساط دون و دوش...
چند تک آهنگ موسیقی موفق، خواندن تیتراژ اول سریال پر بیننده " خروس" به تهیه کنندگی همشهری خوبم " #علیرضا_ابراهیمی_دلیجانی" با شعر و گویش راجی به آهنگسازی  #عماد_دلاوری و بهنام صبوحی  #امیر_هوشنگ را چهره ای ملی کرد آنچنان که برنامه نیستان رادیو سراسری فرهنگ تاب نیاورد و ضمن پخش آثار وی در اسفند ۹۴ مصاحبه ای مبسوط در مورد زبان و موسیقی راجی  با ایشان بعمل آورد.

"راز نهان" تک آهنگ شاخصی بود که #عماد_دلاوری با شعری از علیرضا بدیع به  #امیر_هوشنگ   سپرد و او با چنان هنرمندی به خواندن پرداخت که در فضای مجازی ظرف یک ماه بیش از دو میلیون دانلود را به خود اختصاص داد.
حالیه سرود"ایران زیبا" را با ارکستر سمفونیک تهران و با فضایی متفاوت از کارهای گذشته تهیه کرده که به زودی روانه بازار خواهد شد.
برای حقیر افتخاری بوده که طی سالهای گذشته باگروه #ژولیاگ و اجرای شایسته و کنسرتهای آموزشی در کنار #امیر_هوشنگ_ابراهیمی بوده ام و گواهم بر زحماتی که نامبرده برای اشاعه، حفظ و گسترش موسیقی اصیل ایرانی و موسیقی راجی داشته است.
برای همه خادمان فرهنگ شهرستان خصوصا #امیر_هوشنگ عزیز و #عماد توانمند آرزوی سلامتی و موفقیت داریم که بی شک شاخصه فرهنگ یک شهر نام آوران و فرهیختگانش می باشند..

تنش به ناز طبیان نیازمند مباد

با نگارش زیبا و فاخر #کورش_فتاحیصفحــه اصلی | معرفی زبان | شوغات دلیجان | ارتبــاط با ما

بازدید این هفته : 47
بازدید هفته گذشته: 139
بازدید تا کنون: 18901

ورود به سایت
| طراحی و اجرا شرکت فناوری اطلاعات فراداده |